Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Крива Богдана Василівна

image002

Крива Богдана Василівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Українська мова і література», кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист», працює вчителем української мови та літератури 19 років.

За час роботи має високі професійні здобутки та бере активну участь у житті громади селища Кельменці та Кельменецького району. Працює над  проблемою «Формування морально-етичних чеснот як домінантне завдання у викладанні курсу української словесності із творчим впровадженням ІКТ в умовах кабінетної системи».

ЇЇ не можна не помітити, нею не можна не захоплюватися, її працездатність і результативність вражаючі. Тільки за час діяльності  Кельменецького ліцею з 2012 року і по сьогоднішній час підготувала 126 переможців районних, 32 – обласних, 4 – державних олімпіад, конкурсів у напрямку філології. Тільки 2016/2017 навчального року на рахунку її вихованців 23 районних перемоги, 9 – обласних, 1 – державна (І місце!).

Її педагогічний почерк - це креативність, пошук, самовдосконалення. Своїми здобутками, роздумами неодноразово ділилась у публікаціях  Всеукраїнських, обласних, районних ЗМІ. На її рахунку перемоги у фахових, методичних, творчих конкурсах: обласний конкурс «Учитель року», Всеукраїнський конкурс на кращу авторську програму, участь у різних конкурсних номінаціях журналу «Пані вчителька». Вона неодноразовий переможець районного конкурсу «Педагогічна творчість освітян Кельменеччини».

Кілька років поспіль веде спецкурс в 11-х класах за авторською програмою, яка свого часу Міністерством освіти і науки України визнана як одна із найперспективніших. І сьогодні цей орфографічний практикум у поєднанні з іншими розділами мовознавчих дисциплін є особливо цінним при підготовці до ЗНО. Серед абітурієнтів району з високим рівнем знань за результатами ЗНО понад 60% - її вихованці.

Дана Василівна оформила кабінет української мови та літератури, який в обласному огляді-конкурсі кабінетів суспільно-гуманітарного циклу отримав статус зразкового і відзначений дипломом І ступеня.

Веде цікаву позакласну роботу: проведені нею позакласні заходи за авторськими сценаріями базуються на гуманітарних дисциплінах. В їх основі – національна ідея.

Вона ініціатор, автор і ведуча заходів районного значення, це: урок-пам’яті «Сонник його душі», присвячений дню народження письменника-краянина Дмитра Герасимчука, який було проведено у районному будинку народної творчості та дозвілля, за участю Героя України, лауреата державної премії імені Т.Шевченка Дмитра Павличка, народного артиста України Павла Дворського; літературно-театральне дійство «Зустріч біля виноградної колиски Віри Китайгородської»; літературний салон для старшокласників «Одинадцять кроків знайомства із сучасною буковинською поетесою Оленою Логіновою», тощо.

Вчителька відзначається творчою ініціативою, високою працездатністю, любов’ю до свого предмета і до учнів. Завжди відверта, щира, тактовна, водночас вимоглива, скромна, людяна, комунікабельна. Користується авторитетом за чуйність, доброзичливість, високі моральні якості, принциповість і безкорисливість.