Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації

Національно патріотичне виховання

 


Спадок нації

Сьогодні у малій залі районного будинку народної творчості та дозвілля відбувся перегляд кінострічки «Спадок нації», до якого долучилися учнівська молодь Кельменецького ліцею-опорного закладу. Спадок нації – документальний фільм про один із символів України – вишиванку. Вишита сорочка – це не просто тренд чи мода і навіть не лише ознака самоідентифікації у час війни, це – набагато глибший символ. Це – генетичний код українців. В фільмі поєднано дві площини – етнографічну і історії людей. Гасло картини — «Вишити, щоб вижити». У фільмі зняли понад півтисячі сорочок. Автори фільму об’їхали майже всю Україну. Матеріал для стрічки збирали у Німеччині, Канаді і навіть у Росії (Мурманськ).


Зустріч із Святославом Краєм в Новоселицькому НВК

З патріотичними піснями до Новоселицького НВК завітав Святослав Край - заслужений артист України, учасник шоу «Україна має талант», керівник естрадної студії «Водограй»,  буковинський волонтер.

Святослав розповів школярам про волонтерство, фронтове життя, спілкувався з дітьми, педагогами та батьками.

Гарні емоційні пісні, душевна розмова не залишили байдужими глядачів. Співак подарував море позитиву та відмінного настрою.

Діти з вдячністю і захопленням аплодували і щиро раділи, що мають можливість зустрітись із справжнім патріотом-волонтером. Зібрані благодійні кошти артист використає для захисників на Сході.

Також шкільний ансамбль «Кобзарики» привітав буковинського волонтера патріотичною піснею, подарунком та оберегом.

Із словами вдячності і глибокої поваги до гостя звернулись директор Новоселицького НВК Салагор Валентин Миколайович та головний спеціаліст управління освіти Євген Вікторович Паламарчук.


Святослава Край із волонтерською концертною програмою в Дністрівському НВК.

В наш нелегкий час, коли все навколо кричить «війна», коли з телевізійних екранів ми так рідко чуємо хороші новини, коли мало не кожна родина причетна до подій в країні, нашим воїнам-захисникам як ніколи потрібна наша підтримка, теплі слова та щира віра в святу перемогу.

 Заслужений співак України Святослав Край їздить від містечка до невеликого села, з краю в край на волонтерських засадах для того, щоб підтримати наших героїв, які відчайдушно утримують кордони країни та так прагнуть зберегти мир для нас, для своєї країни. Не оминув співак і Дністрівку та 28 листопада завітав до Дністрівського НВК. Учні заздалегідь готувалися до приїзду Святослава Края та вирішили підтримати українських воїнів листами, малюнками та відкритками, а також зібрали грошову допомогу,яку буде передано на Схід України.
   Учні Дністрівського НВК також підготували декілька патріотичних музичних номерів та продемонстрували їх під час концертної програми. Свої пісенні таланти продемонстрували: колектив «Капелюшники», Шевчук Юрій, учні першого та третього класів а також вихованці дитячого садка, завершили виступ спільно вихованці танцювального гуртка під акомпанемент Святослава Края.
   Свою вдячність висловили директор Дністрівського НВК – Цекало З.І., сільський голова – Цекало В.М. та головний спеціаліст управління освіти Паламарчук Є. В. 


Святослав Край у Нелиповецькому НВК !

26 листопада в Нелиповецькому НВК відбулася незвичайна подія: до нашого навчального закладу завітав учасник шоу «Україна має талант», керівник естрадної студії «Водограй», буковинський волонтер – Святослав Край, який провів зі школярами пісенно-патріотичний урок. Зібрані благодійні кошти артист передасть захисникам на Схід.

«Саме за допомогою української пісні, щирості, добра та відданості

можна допомогти Сходу та й державі загалом», - вважає пан Святослав.

         Директор НВК Балинська Н.І. та головний спеціаліст управління освіти Паламарчук Є. В. висловили подяку та позитивні враження від виступу співака.

А учень 9 класу Прикопняк Ілля для шановного гостя продекламував вірш на патріотичну тематику, чим засвідчив, що молоде покоління не є байдужим до проблем нашої країни.