Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Новини

День захисника України в Новоселицькому НВК

Дата створення: 15:25 13.10.2021

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу, формування у молоді рис громадянина Української держави в Новоселицькому НВК

День працівників освіти!

Дата створення: 14:19 01.10.2021

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

З днем дошкілля

Дата створення: 13:04 26.09.2021

25 вересня - День позашкілля

Дата створення: 12:11 25.09.2021

Позашкільна освіта є унікальною  і невід’ємною частиною системи освіти Кельменецької громади. Метою педагогів позашкільних закладів освіти є  створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу  дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, патріотичне виховання, сприяння професійному самовизначенню та підготовка до життя в сучасних умовах.

Акція «Ми - за мир» в Новоселицькому НВК

Дата створення: 14:54 22.09.2021

21 вересня- Міжнародний день миру, найважливіша дата, яку відзначають народи усього світу. Сьогодні мир має велике значення для українського народу, який по-новому почав розуміти сенс боротьби за мир.

Відбулось відкриття ресурсної кімнати в Росошанівському НВК

Дата створення: 10:37 21.09.2021

17 вересня 2021р.  відбулось відкриття ресурсної кімнати в Росошанівському НВК. Ресурсна кімната-це окремий соціально  облаштований клас для дітей із особливими освітніми потребами, де вони навчаються, розвиваються  та відпочивають на корекційно-розвиткових , логопедичних заняттях.  У ресурсній кімнаті допомогу  дітям надають  дипломовані вчителі -  спеціалісти: дефектологи,логопеди,практичні психологи.

50-річний ювілей відзначили у Росошанівському НВК

Дата створення: 10:06 17.09.2021

17 вересня 1971 року Росошанівська школа відчинила двері для перших своїх випускників. Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції. Це педагоги ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, котрі добрими справами прославляють школу й село на теренах країни й зарубіжжя. Я вдячна нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі в нас – талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й розкуті. Спасибі колегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з вас – це золоті сторінки історії нашої школи. Дякую всім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний та почесний. Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок з вами, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати питання навчання й виховання дітей.   І хочеться вірити, що у школи не тільки славне минуле, хороше сьогодення, а й прекрасне майбутнє!                                                                                   

Перемоги юних пiанiстiв на всеукраiнських конкурсах

Дата створення: 15:43 14.09.2021

Юні піаністи класу викладача Тетяни Горобець КЗ «Кельменецької музичної школи ім. М.Ткача» під час літніх канікул наполеглево працювали над вдосконаленням свого виконавського рівня на улюбленому музичному інструменті фортепіано і результати незабарились.  На всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі мистецтв «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ», що відбувся у м. Києві лауреатами 1 премії стали, учні Ус Софія, Дар’я Недельська,  лауреатами ІІ премії  Ілона Федорюк та Ірина Летавська.

Дня памяті в Мошанецькій ЗОШ

Дата створення: 09:04 06.09.2021

Середня загальноосвітня школа