Відділ освіти Кельменецької районної державної адміністрації

Новини

Дистанційне навчання для 3 класу (Грушовецький НВК)

Дата створення: 09:01 24.03.2020

Вміти ефективно працювати на відстані, добре розумітися на технологіях та бути медіаграмотним — надважливі навички XXI століття. Зараз перед кожним вчителем України постало випробування, як відпрацювати ці навички разом з учнями в реальному часі під час дистанційного навчання. Дистанційне навчання дистанціювало нас і позбавило такого дорогого щоденного спілкування, яке ми раніше, можливо, не цінували. Умови, у яких ми опинились, - це виклик для освітян, але вони готові до змін, більшість готова. Свідома та відповідальна робота вчителя під час дистанційного навчання напряму відобразиться на роботі учня. Зараз кожен, зацікавлений в успішних результатах своєї роботи педагог, шукає такі оптимальні форми роботи, які були б прийнятними для кожного учня.

Потреба закладів освіти в підручниках для 3 класу на 2020-2021 н.р.

Дата створення: 09:58 18.03.2020

                                           

Свято Весни

Дата створення: 08:57 16.03.2020

Дошкільнята Кельменецького закладу дошкільної освіти №1 з нетерпінням чекали на прихід Весни-Красуні, весело зустрічали її з рідними матусями.

Акція «Буковині на згадку» в Грушовецькому НВК

Дата створення: 12:25 13.03.2020

О тій порі, коли природа оживає, все наповнюється різнобарв’ям та співом птахів, випускники 2019/2020 н.р. Грушовецького НВК, разом зі своїм класним керівником Сосєдкою С.І., директором закладу Вовчук Л.В. та сільським головою Книшом О.В, взяли участь в акції «Буковині на згадку», посадивши молоденькі дерева при в’їзді в село. Випускники впевнені: добра справа завжди важлива, а якщо вона має ще й продовження в наступних роках, то вона важливіша вдвічі. 

Юні програмісти з Бабина знову пройшли у фінал Всеукраїнського STEM-фестивалю «ROBOfirst-більше ніж роботи»

Дата створення: 09:05 12.03.2020

22 лютого у Львові було гаряче – місто Лева приймало четвертий відбірковий турнір FIRST LEGO League, під час якого 11 неймовірно талановитих команд Західної України (більше 100 учасників) представляли свої старап розробки в категорії Проект, демонстрували згуртованість команди в категорії Основні Цінності, пояснювали суддям механіку та програмування їх робота в категорії Дизайн Робота та звичайно ж, змагались роботами на виконання спеціальних місій в Грі Роботів.