Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Новини

Кельменецькі спортсмени здобули 14 медалей на турнірі з пляжної боротьби

Дата створення: 10:43 26.07.2021

З 23 по 24 липня в одному з найдавніших міст України, відбулися Всеукраїнські змагання з пляжної боротьби серед дітей, молодших юнаків та юнаків «Пляжна Фортеця». Участь у змаганнях взяли 9 команд з Києва, Одеси, Чернівців, Хмельницького, Тернополя, Борщіва, Теребовлі, Кельменців, Кам'янець-Подільського. Таким чином на турнір прибули 140 спортсменів  вікових груп "діти", "молодші юнаки" та "юнаки"  з 5 областей України.

Перемоги юних піаністів на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «В обіймах часу»

Дата створення: 14:04 20.07.2021

Вихованці КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» під керівництвом викладача Наталії Тітової 30 червня 2021 року брали участь у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «В обіймах часу» який проводився за організаційно– інформаційної підтримки Міністерства культури України та Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень.

Відбувся конкурс на визначення опорного закладу освіти

Дата створення: 15:03 02.07.2021

02 липня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу освіти Кельменецької селищної ради. Засідання провів голова зазначеної комісії, заступник селищного голови питань діяльності виконавчих органів ради Микола ДОВГАНЬ.

Турнір з вільної боротьби у Молдові

Дата створення: 12:45 29.06.2021

Вихованці ДЮСШ під керівництвом тренера Вадима Гуляка з 25 по 27 червня брали участь у Міжнародному турнірі по вільній боротьбі, присвяченому пам’яті національного героя Болгарії, народженого у м. Тараклія Республіки Молдова Олімпія Панова. У турнірі змагалися 342 юних борці. Призерами турніру стали вихованці ДЮСШ Білійчук Артем, який здобув  І місце у ваговій категорії 32 кг та Волощук Іван, який здобув ІІ місце у ваговій категорії 35 кг. Тренер та юні борці висловлюють вдячність за спонсорську допомогу та підтримку в організації поїздки приватним підприємцям Віктору та Денису Ілашам.

ДУША НАРОДУ В КИЛИМІ ЦВІТЕ

Дата створення: 08:49 29.06.2021

 25 червня 2021 року в смт Кельменці відбувся V регіональний фестиваль народного мистецтва «Душа народу в килимі цвіте». Розпочався фестиваль на Центральній площі селища з урочистостей, присвячених 25-ій річниці Дня Конституції України, та покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку.

Перемога юного акордеоніста на Всеукраїнському відкритому музичному фестивалі – конкурсі «Дебют – 2021»

Дата створення: 08:31 24.06.2021

Вітаємо з перемогою юного акордеоніста випускника КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» Андрія Кучейника та викладача Інну Рошко з перемогою (дипломом І ступеня) на Всеукраїнському відкритому музичному фестивалі – конкурсі «Дебют – 2021», який нещодавно відбувся в м. Одесі за підтримки Департаменту культури та туризму Одеської міської ради.

Вихованці Кельменецької ДЮСШ взяли участь у турнірі з вільної боротьби

Дата створення: 14:54 22.06.2021

Вихованці Кельменецької ДЮСШ, під керівництвом тренера - Вадима Гуляка 17-19 червня брали участь у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам’яті Олега Сазонова, який відбувся у м. Львів. У турнірі змагалися близько 400-та учасників із понад 15 областей України, а також із Молдови, Німеччини та Узбекістану. Метою проведення цього турніру є популяризація та подальший розвиток вільної боротьби, а також вшанування пам’яті всесвітньо відомого тренера Сазонова Олега Павловича.

COMBAT GAMES UKRAINE

Дата створення: 12:30 16.06.2021

За підтримки депутата селищної ради Віталія Потерейка вихованець Кельменецької дитячо-юнацької спортивної школи, учень КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту»  Володимир Корнілов бере участь у тренувальних зборах Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games Ukraine». Головною метою ігор є формування команди учнів України до участі в «ISF World School Combat Games 2021», які відбудуться влітку. Щиро вдячні Віталію Васильвичу за підтримку розвитку спорту у нашій громаді!

ВІДКРИТТЯ II (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Дата створення: 11:39 14.06.2021

 Цими вихідними на теренах Вижниччини відбулась церемонія урочистого відкриття II (обласного) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), яка присвячена 25-тій річниці Конституції України.

Перемоги юних піаністів на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «МЕЛОДІЯ МОЄЇ МРІЇ»

Дата створення: 14:42 10.06.2021

30 травня 2021 р. учні КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» здобули перемоги у м. Києві на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «МЕЛОДІЯ МОЄЇ МРІЇ», який проводився в рамках творчого проекту «Назустріч мрії» за організаційно – інформаційної підтримки Міністерства культури України та Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень.