Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Інформація про відзначення 70 річчя В. Івасюка

    В Дністрівському НВК проходив тиждень до 70-річчя з Дня народження Володимира Івасюка з метою ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом відомого українського композитора, розширити уявлення учнів про українську естрадну музику. Адже що, як не щира українська пісня формує національну свідомість, розвиває естетичні смаки та почуття, саме піснею виховується любов до українського слова, гордість за невичерпну скарбницю української культури.

 В Дністрівському НВК було організовано фотогалерею під назвою: «Володимир Івасюк. Галерея пам’яті» , переглянувши яку, учні мали змогу ознайомитися із світлинами самого митця, а також із друзями та родиною.
   Також учні переглянули презентацію «Життя, як пісня» - презентація із біографією Володимира Івасюка, дізнатися більше про його такий стрімкий та милозвучний талант і таку страшну передчасну смерть.
   На виховному заході " Недоспівана пісня Володимира Івасюка" учні розповіли про неймовірний творчий доробок композитора, лунали всесвітньо відома «Червона рута» та милозвучний «Водограй», щемлива «Балада про мальви» та волелюбна «Я піду в далекі гори». Така музика може бути створена лише від серця, від любові до життя, до людей, до матері. Вона така довірлива і щира, природна, справжня, вона стукає у двері кожної української родини, залишається в душах та серцях.

 

 

 

 « повернутися до списку новин