Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Шевченківські дні у Бурдюзькому НВК

4-7 березня 2019 р. відбулися дні вшанування славетного сина українського народу Т. Г. Шевченка.

5 березня вчителі української мови та літератури разом із бібліотекарем репрезентували увазі школярів книжково-ілюстративний куточок  «Не забуде Україна Шевченкове слово» та оформлену виставку, присвячену 205-річчю від дня народження Т.Шевченка, де Л.В. Каленчук ознайомила читачів з новинками книг, а також провела екскурсію до куточка під назвою «І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій не забудьте пом'янути незлим тихим словом.»

Учні з превеликим задоволенням взяли участь в оформленні «шкільних осель», адже  для кожної дитини рідний кабінет – це захист від незгод, це відчуття підтримки класного керівника, однокласника, їхні теплі й  ласкаві слова. Треба відзначити 8 та 9 класи, які дійсно з натхненням передали смак української хати.

5 березня відбувся  конкурс ерудитів «Як ми знаємо творчість Т.Г.Шевченка». Захід сприяв вихованню поваги до Шевченкового слова та зацікавленості до детального вивчення його життя та творчості.

Між учнями 8-9 класів було проведено літературне лото «Стежками долі Шевченка». Підготовка учнів до цього змагання пройшла ґрунтовно, адже були висвітлені різні питання, навіть позапрограмового характеру. Така робота сприяла розвитку дослідницьких вмінь учнів, були виявлені нові факти з біографії Шевченка як письменника, поета, художника, громадянського діяча. Учні також напам’ять розповідали уривки із поем Шевченка, супроводжуючи свої виступи презентаціями.

На завершення вчителі-філологи провели літературно-музичну композицію «З Шевченком у серці».

Протягом Шевченківських днів учителями-словесниками на уроках української літератури були проведені бібліографічні хвилинки, присвячені вшануванню життя та творчості Т.Г.Шевченка.« повернутися до списку новин