Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Нарада в інклюзивно-ресурсному центрі

         02.11.2018 року в Інклюзивно-ресурсному центрі відбулась нарада для асистентів вчителя, вихователя.

Заступник начальника управління освіти Галай Ж.О. наголосила, що перевага інклюзивного навчання в тому, щоб діти з ООП отримували можливість для нормальної соціалізації розвитку своїх сильних сторін і талантів та подальшої інтеграції в суспільство. А також подякувала за роботу вчителю і асистенту вчителя Іванівецької ЗОШ І-ІІІ ст., та нагородила грамотами.

Розпочалась нарада переглядом відеоролика, про взаємодію асистента вчителя з педагогами та дітьми. Директор Гричанюк Б.В. ознайомила учасників наради з планом роботи наради, з нормативно-правовими документами. Дефектолог центру Бриндак В.В. детально розповіла про ведення основної документації, зупинилась на правильності розробки та ведення індивідуальної програми розвитку учня з ООП. Логопед Бордюжан Л.П. надала методичні рекомендації для педагогів, які працюють з дітьми з ООП.

Всі учасники наради обмінялись думками та досвідом роботи з організації інклюзивної форми навчання. На завершення директор центру наголосила, що робота в інклюзивному класі вимагає не тільки знань і досвіду, а ще й терпіння і любові, щоб дитина була залучена до усіх заходів у класі, відчула себе потрібною, могла почуватися природно, досягати самостійності, на скільки це можливо« повернутися до списку новин