Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти

 14 січня  2019 року відбулася  апаратна нарада працівників управління освіти районної державної адміністрації, на якій розглядалися  важливі робочі  питання.

 Начальник управління освіти Любов Іванівна Мартинюк звернула увагу на виконання плану роботи за січень місяць 2019 року, на підготовку загальноосвітніх закладів середньої освіти до навчання в ІІ семестрі, температурний режим, харчування учнів (діти учасників АТО харчуються безкоштовно); проходження сертифікації вчителями початкових класів; добровільну участь вчителів у громадській спілці «Міжнародний інститут інтегрального розвитку». Відзначено, що Сосніну Ірину Володимирівну, вчителя 1 класу Бабинської ЗОШ,  обрано для участі в першому тренінгу з Ненасильницької комунікації в рамках Проекту.

Жанна Олександрівна  Галай, заступник начальника –начальник відділу контролю та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації, готує питання до наради керівників навчальних закладів,  ознайомила  з планом проведення заходів  на поточний тиждень. 

Завідувач районним методичним кабінетом Олег Віссаріонович Матковський працює над планом та підготовкою до проведення науково-практичного семінару для заступників директорів з навчально-виховної роботи та працівників інклюзивно-ресурсного центру з проблеми «Інклюзивна освіта в Україні: методологія, теорія, практика» на базі Росошанівського НВК та Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Аліна Іванівна Московчук, головний спеціаліст управління освіти,  видає пільгові довідки вчителям-пенсіонерам,  готує звіт по військовозобов’язаних педагогічних працівниках району.

Методист РМК Дмитро Дмитрович Гулійчук  працює над узагальненою інформацією щодо  забезпечення підручниками учнів району, над розподілом отриманих підручників для учнів 5, 10-их класів навчальних закладів району.

За результатами розгляду зазначених питань надано відповідні доручення та рекомендації.

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?°???°???°?????° ???°???°???°"« повернутися до списку новин