Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Недоспівана пісня Володимира Івасюка

Він ясним променем зійшов

В твоєму небі, Україно,

Синівську ласку, і любов,

І свою душу солов’їну

Вкладав у пісню голосну…

 

Такими рядками, в рамках Тижня Володимира Івасюка, в Мошанецькій ЗОШ було розпочато літературно-мистецьке свято «Недоспівана пісня Володимира Івасюка» до 70-річчя від дня народження талановитого українського композитора і поета, основоположника української естрадної музики. Учні 5-9 класів із захопленням слухали про цікаве, багате, творче, але таке коротке життя нашого земляка, лауреата  Державної премії України імені Т.Г. Шевченка, Героя України, Володимира Івасюка. Слухали і самі виконували його пісні: «Пісня завжди буде поміж нас», «Водограй», «Дві скрипки», «Жовтий лист», «Я піду в далекі гори…», декламували вірші, йому присвячені, інсценізували уривки з повісті М.Г.Івасюка, батька співака, «Монолог перед обличчям сина». А на завершення свята всі разом, і учні, і вчителі,  заспівали його популярну пісню «Червона рута».

Протягом Тижня також проведено віртуальну екскурсію «Пісенний символ України – Володимир Івасюк» та презентацію відеоролику-колажу «Пісня буде поміж нас».

Умирають спiвцi, та їх пiснi залишаються. Інколи трапляється, що iм'я автора губиться серед вiкiв, а пiсня живе – стає народною. Люди приймають те, що їм близьке, що хвилює душу i серце…« повернутися до списку новин