Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

18 жовтня - Європейський день протидії торгівлі людьми

Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля  дітьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. На жаль, це явище має місце і в Україні.

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Івановецькому ЗОШ практичним психологом Якубенко В.В. проведено години психолога та тренінги щодо обізнаності з питань протидії торгівлі людьми, форм експлуатації людей, як уберегтися від потрапляння у процес торгівлі людьми.

Психолог проінформувала учнів  про явище торгівлі людьми; привернула увагу учнів  до  питань про честь та гідність людей ;сформувала у школярів навички обережної поведінки та вміння захищати власну гідність, толерантного ставлення до постраждалих від торгівлі людьми; власне ставлення до торгівлі людьми як порушення прав людини та ганебного явища сучасності.

  • Проведено інформаційно - роз’яснювальну та профілактичну  роботу  серед учнів 6-8 класі « Сучасне рабство-торгівля людьми»;
  • Години психолога з учнями 9-11 класів «Протидія торгівлі людьми», де обговорювались питання, як не стати жертвою торгівлі людьми, форми експлуатації та правила безпеки і захисту від торгівлі людьми.
  • виставка літератури, інформаційний  куточок «Торгівля людьми: це стосується кожного»
  • перегляд та обговорення фільмів  « Станція призначення –Життя».

Підготувала: практичний психолог

Івановецької ЗОШ

Якубенко Вікторія« повернутися до списку новин