Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР В ЛІВЕНЕЦЬКОМУ ЗЗСО

Сьогодні, коли Україна дедалі впевненіше наближається до Європи, якісне навчання дітей іноземних мов упевнено стає пріоритетом сучасної освіти. Тому Міністерство освіти і науки ініціювало великий загальнонаціональний проект літніх мовних таборів, метою якого є зацікавити дітей до вивчення іноземних мов та привернути увагу суспільства до цієї теми.

Саме такий мовний табір «Blümchen» був відкритий 3 червня у Лівинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Табір дає можливість учням практично у різних формах діяльності застосовувати знання, здобуті протягом навчального року, сприймаючи це як гру.

   Табір «Blümchen» був відкритий у святковій обстановці і перший його день був названий «Der Tag des Kindes» («День дитини»), який був присвячений Дню захисту дітей. Учасники табору мали змогу показати свої знання з німецької мови: декламували вірші, співали пісні, танцювали і чудово відпочивали. Особливо вразив усіх присутніх вірш Hans-Werner Kulinna «Gebt den Kindern ihre Chance» ( Дайте дітям можливість зробити світ кращим, добрішим…) у виконанні Власової Анастасії. Учасники малювали також малюнки, в яких висловлювали свої бажання: Хай завжди буде мама! Хай завжди буде мирне небо! Хай завжди сміються діти!« повернутися до списку новин