Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася онлайн районна конференція педагогічних працівників

Сьогодні, 31 серпня 2020 року,  в режимі онлайн відбулася серпнева конференція педагогічних працівників. В роботі конференції взяли участь керівники та педагогічні працівники закладів освіти району, голова районної державної адміністрації Богдан Олійник, в. о. начальника відділу освіти Аліна Московчук, директор Грушовецького НВК Лариса Вовчук, мати першокласника Кельменецького ліцею-опорного закладу Руслана Паламар, в.о. директора  КНП «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Аліна Лазарюк.   

З вітальним словом до учасників конференції звернулися діти різних вікових категорій: вихованка закладу дошкільної освіти, цьогорічний першокласник, учень 6 класу, випускники та студенти-першокурсники, голова районної державної адміністрації Богдан Олійник, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації   Аліна Московчук.

У ході свого виступу «Освіта Кельменеччини: сучасні виклики та пріоритетні напрямки розвитку освіти району на 2020/2021 навчальний рік» Аліна Іванівна запевнила, що і надалі освітяни району продовжуватимуть   впровадження Концепції Нової української школи, працюватимуть над забезпеченням доступності та якості освіти, впроваджуючи змішане навчання. Адже змішане навчання наразі – найоптимальніша модель організації освітнього процесу в змінних реаліях. Пріоритетом є безпека та якість незалежно від умов. Об’єднаємо всі зусилля заради здоров’я та успіху кожної дитини.

І в цьому році всі заклади освіти якісно підготувалися до зустрічі своїх учнів та вихованців. Слова подяки педагогічним працівникам прозвучали з уст голови райдержадміністрації  Богдана Олійника та в. о. начальника відділу освіти Аліни Московчук за роботу в 2019/2020 навчальному році та підготовку до нового 2020/2021 навчального року.

Всім побажали здоровя міцного, буднів щасливих, нових здобутків та перемог.« повернутися до списку новин