Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Методичний тиждень вихователів ДНЗ в Росошанівському НВК

 Згідно річного плану роботи НВК в підрозділі ДНЗ в період з 19.11. 18 р.по 23.11.18 р. в навчальному закладі проходив методичний тиждень педагогічної майстерності вихователів ДНЗ  на тему :«Розвиток мовлення дітей, як засіб пізнання навколишнього світу». 

Проведенню методичного  тижня передувала певна робота. Творчою групою педагогів був розроблений план проведення , призначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих занять в рамках окресленої теми. Заступник директора з НВР  Ніколаєнко Л.В. та голова МО Гуцул Л.В. провели методичні консультації для організації запланованих заходів, запропонували методичні рекомендації для успішного проведення різних форм роботи. Кожна дитина – це людина, обдарована у якійсь галузі життєдіяльності. Спираючись на свою майстерність, педагоги розвивають творчі здібності й у своїх дітях.

 Вихователь Гуцул  А.Р. провела відкрите заняття у групі раннього віку на тему:«Наші товариші – улюблені іграшки» .У молодшій різновіковій групі відкрите комбіноване заняття на тему: «Український віночок» провела Гуцул Л.В. Інтегроване заняття у старшій групі на тему: «Допоможемо лісовим звірятам» провела  Олійник Н.М., у молодшій різновіковій групі на тему «Зайчика зустріли»  провела  Павліка Ж.В.

Після проведення занять відбулося обговорення , на якому члени МО разом із заступником директора з НВР Ніколаєнко Л.В поділилися досвідом та розробили методичні рекомендації.« повернутися до списку новин