Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відзначення Дня Соборності України в Ленковецькому НВК

День Соборності України учні нашої школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів була проведена єдина виховна година національно-патріотичного спрямування на тему: «Соборна Мати-Україна – одна на всіх, як оберіг». Даний захід був проведений з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, формування національної свідомості та любові до Батьківщини. Під час свята діти розглянули поняття «соборність», що воно означає для кожного з нас. Також учні ознайомилися з шляхом, який пройшла наша держава до возз’єднання, хронологією подій того часу та усвідомили важливість підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР для об’єднання більшості українських земель у єдине державне утворення.

Також старшокласники взяли участь у інтелектуальній грі «Дивовижі України», під час якої командам потрібно було давати відповіді на запитання про визначні природні, історичні, культурні, спортивні та наукові надбання, якими славиться український народ в Європі та світі.  Команди виконували завдання завзято, енергійно та з цікавістю. Відчувався дух суперництва, під час гри панувала дружня і весела атмосфера. Учням потрібно було проявити неабияку кмітливість, ерудованість та вміння працювати в команді, адже питання стосувалися нашої історії, видатних історичних діячів та подій вітчизняного минулого, оригінальних винаходів українських вчених, які служать людям у всьому світі та досягнень українських спортсменів.

Заходи, проведені в цей день дали розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

                 « повернутися до списку новин