Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Перемоги юних музикантів Кельменецької музичної школи імені М.Ткача на Всеукраїнських конкурсах

Квітень-травень 2021 року став для учнів КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» місцем перемог та здобутків на Міжнародних.
Щире бажання викладачів музичної школи показати свою кропітку роботу та сприяти подальшому розвитку творчого потенціалу юних обдарувань, розкрити індивідуальність і талант кожного, з часом дають свої плоди, тому і цього разу  в такий нелегкий час учні здобули перемоги.
У м. Кам'янець-Подільський відбувся XIІI МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «GRAND FEST-spring 2021» на якому високу оцінку журі отримала учениця Кельменецької музичної школи ім. М.Ткача - Валерія Фустій, учениця 2 класу, молодша вікова категорія, номінація- струнно-смичкові інструменти (скрипка), (диплом лауреата ІІ ступеня), викладач Вікторія Раренко, концертмейстер Алла Коржос.

Юні баяністи Дзик Серафим вихованець Сергія Чепурняка (філія с. Іванівці) та Ілля Москалюк вихованець Едуарда Москалюка (філія с. Комарів) продемонстрували своє уміння гри на баяні на Першому Міжнародному Дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряний Янгол» за підтримки Київської міської державної адміністрації та Департаменту культури м.Києва. У результаті юні музиканти стали лауреатами І та ІІ премії, нагородженні дипломами та медалями.

Піаністи Федорюк Ілона та Недельська Дар’я, учні 2 класу викладача Тетяни Горобець стали лауреатами І Міжнародного фестивалю конкурсу «Сім нот», який проводився за підтримки методичного центру культури і мистецтва м.Харків, Асоціації музичних конкурсів України, нагородженні дипломами ІІ ступеня.


 « повернутися до списку новин