Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ В НЕЛИПОВЕЦЬКОМУ НВК

Упродовж тижня, з 11 по 15 жовтня 2021 року, в Нелиповецькому НВК було  організовано проведення низки тематичних заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва та до свята Покров Пресвятої Богородиці, а саме: виховні години, Уроки мужності, бесіди, онлайн-зустрічі з ветеранами та військовослужбовцями, турніри, вікторини, виставки художньої та документальної літератури, спортивні змагання тощо.  

Конкурс малюнків "Захисник України" розкрив таланти серед учнів 3-4 класів (класоводи Мосейчук О.В., Самошина В.М.)

Педагог-організатор Житарь Я.А. з учнями початкової школи переглянули відеопрезентацію  "Козацького роду немає переводу" та в 2-4 кл. в ігровій формі (гра «Хто швидше?») ознайомилися з життям козаків.

         В 3-4 класах відбулися традиційні "Козацькі забави" (класоводи Мосейчук О.В., Самошина О.В.)

Лицарський турнір «Українське козацтво – волелюбні лицарі» пройшов  в 7 кл. (кл. керівник Ранецька Т.С.)

Спортивно-розважальні змагання «Сила та здоров’я» до Дня Захисника України в 10-11 кл. організували для учнів кл. керіники Георгіца О.М. та  Рижа О.І.

14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції.   « повернутися до списку новин