Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти

  04 грудня  2019 року  відбулася апаратна нарада працівників управління освіти райдержадміністрації. На нараді розглядалося ряд важливих питань.

  Любов Мартинюк, начальник управління освіти райдержадміністрації, зробила детальний аналіз роботи працівників управління освіти за минулий тиждень, довела до відома інформацію, отриману на нараді начальників управлінь, відділів освіти області. Звернула увагу на роботу сайтів ЗНЗ та ДНЗ,  організацію проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників району за фахом.

  Головні спеціалісти управління освіти та методисти РМК завершують роботу зі звітними матеріалами на ІППОЧО з питань проведення Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін районного етапу,  планують роботу семінарів-практикумів, майстер-класів, тренінгів, ділових ігор, методичних мостів на 2020/2021 навчальний рік, працюють над заходами щодо покращення якості знань учнів  з предметів, з яких здають ЗНО.

  По завершенні апаратної наради методисти РМК  управління освіти отримали доручення  завершити роботу над формуванням заявок та звітів   по предметах 05 грудня до кінця робочого дня.                                                                                                                                                     « повернутися до списку новин