Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Свято для дітей з особливими потребами «Хай живе надія!»

Намагайтесь робити добро

День і ніч, і у кожну хвилину,

Щоб серденько, як сонце цвіло,

Це хорошою робить людину!

Хай душа буде світлою в вас

Й промениться завжди добротою.

 

  Мало хто знає, що з 3 грудня 1992 року почали святкувати Міжнародний день людей із особливими потребами. Мета свята – звернення уваги населення на проблеми осіб, які втратили працездатність, захист їх прав, свобод і гідності, можливість їх участі в суспільному житті.

  В. О. Сухомлинський зазначав: «Знедолена природою дитина не повинна знати, що вона малоздібна, що у неї слабкий розум, слабкі сили. Виховання такої дитини повинно бути у сто разів ніжнішим, чуйнішим, дбайливішим». Кожна дитина по-своєму унікальна і потреби кожної дитини специфічні. Учні нашої школи  не лишаються байдужими до цієї проблеми, завжди долучаються до акцій підтримки дітей з особливими потребами.

  29 листопада 2019 р. в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Зелена  відбулося свято, присвячене Міжнародному дню людини з особливими потребами «Хай живе надія!». Цією піснею розпочалося свято. Наші діти декламували вірші, співали пісні, долучилися до створення квітки доброти, дякували вчителям за навчання.

  На святі був присутній Янгол Добра, який подарував Зірочки Щастя всім діткам. На закінчення свята всі взялися за руки, зімкнули коло Надії, Віри Доброти та посмакували солодощами із запашним чаєм.

  Доброзичлива атмосфера, якою був наповнений зал, не залишила байдужими жодного присутнього, адже щирі посмішки та радість на обличчях дітей ще раз довели нам, дорослим, як важливо просто любити і дарувати добро!

                         « повернутися до списку новин