Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Наша мова калинова

"Мова - втілення думки.

Що багатша думка, то багатша мова.

Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!

 Борімося за красу мови, за правильність мови,

 за приступність мови, за багатство мови... "

Максим Рильський

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Зелена.

У цей день в нашій школі пройшли заходи під гаслом «Відчуй смак української мови!..». Учні 5-9 класів написали диктант єдності українською мовою «Україна в нас одна» .

Класний керівник Задорожняк В.Л. з учнями 2 класу провела виховний захід «ЇЇ Величність - мова», запрошені учні 1-4 класів взяли участь у вікторинах, конкурсах. Під керівництвом вчителя української мови та літератури Никифоряк Ю.М. пройшов конкурс на кращого читця творів українських поетів про рідну мову (2-9 класи);

Завершальним етапом святкування стала літературно - музична композиція «Краща мова єднання – це українська!» (Мірча Т.Л.,класний керівник 6 класу).

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

                   « повернутися до списку новин