Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Юні майстри Кельменеччини

26 березня на базі Кельменецького районного дитячо-юнацького центру був проведений районний семінар-практикум педагогів-організаторів,  керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів освіти району за темою: «Формування національно-патріотичного світогляду вихованців засобами образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва».

Захід відбувся з метою збереження та примноження традицій українського народу, виявлення власного ставлення до мистецтва, як засобу духовного становлення, здійснення творчої діяльності в мистецькій сфері.

         У роботі семінару взяли участь 35 юних умільців із 15 освітніх закладів району.

Семінар складався з двох частин. У теоретичній частині учасники заходу ознайомилися з результативністю роботи гуртків даних напрямків у районних, обласних та всеукраїнських конкурсах в 2018/2019 навчальному році. З досвідом роботи поділилися Мельник Любов Ярославівна (керівник гуртка «Дизайн одягу» ДЮЦ (ЗЗСО с. Іванівці), Бодянчук Тетяна Юріївна (керівник гуртка «Палітра» ДЮЦ). Учасники переглянули презентацію роботи вихованців ДЮЦ «Від старовинного до сучасного», яка була представлена на обласному конкурсі української декоративної творчості.

Практична частина семінару складалася з двох майстер-класів, які провели Шубелік Ярослав Іванович (керівник гуртка «Писанкарство» ДЮЦ(ЗЗСО с. Лівинці) за темою «Великодня писанка» та Бодянчук Тетяна Юріївна (керівник гуртка «Палітра» ДЮЦ) - « Виготовлення крокуса» з гофрованого паперу.

Змістовним етапом семінару стала творча нарада керівників гуртків та педагогів-організаторів, яку провела заступник начальника управління освіти Галай Жанна Олександрівна. В ході спільного обговорення було прийнято рішення  щодо організації та проведення районних і підготовка до обласних масових заходів, зокрема, фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!», виставок-конкурсів: «Галерея мистецтв» та «Наш пошук і творчість тобі, Україно!». 

З гарним настроєм та власноруч виготовленими виробами учасники семінару завершили роботу в дитячо-юнацькому центрі.« повернутися до списку новин