Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Навчальний тренінг «Співпраця з громадою як запорука успіху» в Мошанецькій ЗОШ І-ІІ ступенів

В рамках програми «Демократична школа» в Мошанецькій ЗОШ І-ІІ ступенів, що на Буковині, в січні 2020 р. проведено навчальний тренінг «Співпраця з громадою як запорука успіху» з участю педагогів, адміністрації школи, батьків та представників сільської громади. Захід проведено з використанням рекомендацій та матеріалів осіннього тренінгу у Львові та з метою закріплення партнерських стосунків між закладом освіти, батьками та громадою села, залучення усіх до прийняття спільних рішень. Шкільні тренери Рингач Валентина Володимирівна та Шпірюк Ірина Федорівна, використовуючи цікаві інноваційні методи роботи («Метод проєктів», «Незакінчене речення», «Переговори», «Мозковий штурм», «Рефлексія», руханки, рольові ігри, дискусія, міні-лекція, презентація), показали, що кожен учасник може долучитися до вирішення спільних проблем школи і громади села.

Протягом заходу учасники тренінгу опановували базові поняття, подавали цікаві ідеї, визначали актуальні проблеми та створювали міні-проєкти. Разом дійшли висновку, що лише у взаємодії, у співпраці можна досягти успіху.

Проведений захід допоміг його учасникам набути практичних навичок і вмінь щодо участі в житті громади, був наповнений командним духом, позитивом і творчістю, мотивував та спонукав учасників до співпраці. «Цікаво, корисно, не обтяжливо! Море емоцій та позитиву!», – ось такими були враження учасників від тренінгу.

                  « повернутися до списку новин