Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Підсумки проведення декади вчителів початкових класів та інклюзивної освіти в Росошанівському НВК

Згідно річного  плану  роботи   Росошанівського НВК  та  планів роботи методичних  об′єднань з 27.01.20 по 31.01.20 була проведена декада  вчителів початкових класів – «Школяриковий сміхограй» .

Девіз : «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий».

Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення. Кожен день тижня мав цікаву назву. Понеділок - «День знань», вівторок - «День природи», середа – «День казки», четвер – «Умілі ручки», п’ятниця – «День руханки та танцю».  Учні та вчителі   були налаштовані на творчий підхід до  виконання отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах.

Учителі початкової ланки постійно дбають про раціональне застосування методів і прийомів роботи, застосовують інтерактивні нестандарті форми та засоби роботи, що сприяють підвищенню інтересів учнів до навчання.

Особливу увагу слід акцентувати на роботу , яку проводить  досвідчений вчитель Бамбуляк Л.В. Вчителька презентувала урок з природознавства у 4 класі «Використання енергії Сонця , вітру та рухомої води людиною» на якому застосувала інтерактивні методи роботи.

Дуже цікавими та пізнавальними для  колег були відкриті уроки у1 класі  НУШ  з письма «Написання малої букви «ж», (вчитель Федорюк І.В.)

Вчитель 2 класу НУШ Мартинюк Н.В. проводила урок читання  на тему «Хто зігріє кошеня»  , де маленькі актори показували як  підготуватись до вистави із застосуванням медіавіконця. Також , усі учні початкової ланки взяли участь  реалізації  навчального проекту  «Як допомогти тваринам та птахам взимку», кінцевим результатом  якого  було виготовлення та розвішування годівничок  .

Молодий вчитель 3 класу  Мойсюк О.С.  презентувала  урок з математики у 3 класі «Письмове додавання трицифрових чисел без переходу через розряд» . Практичний психолог Руда М.С. провела заняття «Розвиток емоційної сфери»

Захоплюючими  були зимові ігри та розваги дітей на свіжому повітрі.

Завершальним етапом тижня, було засідання МО на чолі з головою Бамбуляк Л.В., на якому асистент вчителя Гуцул С.В. виступила з повідомленням «Застосування інтерактивних технологій на уроках в інклюзивному класі». Заступник директора з НВР Ніколаєнко Л.В. познайомила з «Критеріями оцінювання в інклюзивних класах» та класах НУШ, також переглянули презентацію «Логопедичного тренажера» (дихальні вправи) упорядник Ніколаєнко Л.В.Підводились підсумки декади та накреслювались завдання на наступний рік. Всі уроки та пройшли на високому методичному рівні  із застосуванням інноваційних технологій.

Цікавою та пізнавальною була екскурсія учнів до бібліотеки , яка проводилась у рамках навчального предмету «Літературне читання».

«Творимо дива своїми руками» -  девіз дня «Умілі ручки», на якому діти з вчителями презентували виставку саморобок.

У  День природи учні 4 класу провели усний журнал «Цікавинки  щодо економного використання енергії Сонця» . «Казка вчить , як на світі жить» - такий девіз дня казки на якому учні брали активну участь у постановці театрально – музичної композиції «В гостях у казки».

На завершення відбулось засідання круглого столу вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ з метою наступності на тему:  «Форми та методи роботи з учнями – шестирічками».

                 

 « повернутися до списку новин