Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Засідання атестаційної комісії в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка

Атестація вчителів - це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів.

Це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація його найкращих професійних умінь. Кожен вчитель з трепетом у душі чекає атестації, адже міжатестаційний період – це час експериментів, дослідів, нововведень. Завершальний етап цього процесу підводить логічну межу, яка дає можливість оцінити рівень кваліфікації педагогічного працівника.

     20 березня 2019 року в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. На засіданні звітували вчителі, що атестуються:

  • Козак Олександр Васильович, вчитель фізичної культури;
  • Глушко Аліна Миколаївна, вчитель фізики;
  • Лесько Валентина Валеріївна, вчитель французької мови;
  • Джаловська Раїса Яківна, вчитель біології;
  • Лучик Сергій Миколайович, бібліотекар.

  Вчителями були представлені творчі звіти про їх роботу в міжатестаційний період, під час яких вони поділилися своїми творчими напрацюваннями, досягненнями. Усі звіти представлені з використанням мультимедійних презентацій. Оформлено виставку методичних напрацювань педагогів.

   Члени атестаційної комісії  висловили свої думки щодо діяльності вчителів, які атестувалися та  побажали їм  творчих успіхів на нелегкій учительській ниві, талановитих і вдячних учнів. Адже атестація – це тільки мить, коли людина може зупинитись, щоб радіти досягнутому, узагальнити свій досвід, оцінити успіхи і взятися знову до праці для здобуття нових перемог.

 « повернутися до списку новин