Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День вишиванки у Лукачанському НВК

Встає над світом щире сонце вранці

І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці.

Я - українець! І горджуся цим!

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, дошкільнята  та колектив філії Кельменецького ліцею – опорного закладу – Лукачанського НВК долучилися до свята. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято єднає українців незалежно від їхнього віку і статі.

В цей день в закладі відбулося цікаве свято «Чарівна краса вишиванки» за участі учнів та дошкільнят, оформлена літературна виставка «Вишиванка – символ української душі», та проведено конкурс малюнка «Розмалюй вишиванку».

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками  та вчителями відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Відео за посиланням https://www.facebook.com/100018473555390/videos/811080892851022/« повернутися до списку новин