Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Дистанційне навчання для 3 класу (Грушовецький НВК)

Вміти ефективно працювати на відстані, добре розумітися на технологіях та бути медіаграмотним — надважливі навички XXI століття. Зараз перед кожним вчителем України постало випробування, як відпрацювати ці навички разом з учнями в реальному часі під час дистанційного навчання. Дистанційне навчання дистанціювало нас і позбавило такого дорогого щоденного спілкування, яке ми раніше, можливо, не цінували. Умови, у яких ми опинились, - це виклик для освітян, але вони готові до змін, більшість готова. Свідома та відповідальна робота вчителя під час дистанційного навчання напряму відобразиться на роботі учня. Зараз кожен, зацікавлений в успішних результатах своєї роботи педагог, шукає такі оптимальні форми роботи, які були б прийнятними для кожного учня.

Для Заворотної Оксани Василівни, вчительки початкових класів Грушовецького НВК, оптимальним виявилось створення сайту «Дистанційне навчання. 3 клас. Грушовецький НВК» в системі Google. Щодня, відповідно до календарно – тематичного планування вчителя та розкладу уроків третьокласників, на сайті розміщуються завдання із детальною інструкцією для їх виконання. Для зворотнього зв’язку Оксана Василівна використовує Viber.

У своїй роботі керується правилами:

- запровадження дистанційного навчання для учнів початкової школи можливе лише за домашньої підтримки дорослих (тому тісний зв’язок з батьками ОБОВ’ЯЗКОВИЙ);

- завдання та матеріали надсилаються за розкладом та в певний час;

- завдання для школярів мають бути ЦІКАВИМИ і доступними. Інакше вони перестануть їх виконувати вже наступного тижня. А скільки триватиме карантин – невідомо.

Дистанційне навчання. 3 клас. Грушовецький НВК

                                                  « повернутися до списку новин