Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Проведення в Росошанівському НВК тижня біології та хімії

Від екології природи – до екології душі.

 

Протягом 17.02.20 – 21.02.20 в Росошанівському НВК пройшов тиждень біології та хімії. Основна мета проведення тижня - виховувати любов до предметів; виявляти тих учнів, у яких інтерес до біології і хімії уже сформувався, і привертати увагу тих школярів, які ці предмети не знають і цікавляться ними мало.

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення учнів до опрацювання додаткової літератури, вчителі біології Мотронюк Л.В. та Недельська М.В. провели  конкурс плакатів (5 – 9 кл.) «Цікава хімія і біологія». Для розвитку творчих здібностей та виховання любові до природи і оточуючого середовища проведено конкурс на створення аплікацій і саморобок на тему «Природа навколо нас» (для учнів 1-4 кл.).

Вчитель хімії Руснак В.В. провів урок цікавих хімічних дослідів.

Старшокласників запросили в подорож - змагання з презентацією фотографій та відео на тему «Природа рідного краю» між учнями 5-9 класів. Дітям було цікаво фотографувати  природу рідного села і презентувати фотографії та відео перед глядачами.

Для розвитку логічного мислення і актуалізації знань з предмету було проведено змагання між командами 7-9 класів «Щасливий випадок» під час якого, учні розгадували головоломки, шифрограми, шаради.

По закінченню тижня проведено підсумкове засідання шкільного методичного об’єднання вчителів природничо - математичних дисциплін, де обговорили уроки та заходи і показали їх значення у формуванні загально - навчальних компетентностей учнів.

                    « повернутися до списку новин