Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

IV засідання районного методичного об’єднання вчителів 4-х класів

       IV засідання районного методичного обєднання вчителів 4-х класів відбулося на базі Вартиковецької СЗОШ І-ІІ ступенів

 3 травня  2019 року в Вартиковецькій  СЗОШ І-ІІ ступенів проведено районний семінар- практикум вчителів 4-х класів на тему «Реалізація взаємозв’язку навчання, виховання і розвитку учнів шляхом формування ключової компетентності – «Соціальні і громадянські компетентності».

        Семінар розпочався з візитки закладу, яка була представлена учнями початкових класів, які презентували зміст навчання і виховання в початковій ланці.

         Засідання відкрила методист районного методичного кабінету управління освіти Грицик Анжела Володимирівна ознайомивши присутніх з планом роботи та побажала плідної праці.

       Вчитель 4-го класу Білик Світлана Анатоліївна запросила учасників на інтегрований урок з літературного читання і трудового навчання  з теми: «ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ. СПІВУЧА ПІР’ЇНКА. Засоби плетіння на дротовій основі. Бісероплетіння. Яскрава пір’їнка». На уроці вчитель використала різноманітні форми та методи організації навчальної діяльності, які сприяли розкриттю суб’єктивного досвіду дітей, створили атмосферу зацікавленості кожного учня в роботі класу.  

          В рамках семінару заступник директора школи, Скидан Тетяна Вікторівна, презентувала науково-дослідну роботу «Дотик до філософії серця В.О.Сухомлинського», яку виконала учениця 7 класу Швець Марина (керівник- вчитель початкових класів Язловіцька О.А.).

         Також освітяни району мали змогу переглянути фотовиставку «Добро і Сонце навколо нас», прослухати інформаційний калейдоскоп «Як сонце є, то тепло і світло, мир і добро будуть» - присвячені Всесвітньому дню Сонця.

 Методист управління освіти Кельменецької РДА, Грицик Анжела Володимирівна, організувала роботу «круглого столу», під час якого було проведено обмін досвідом роботи з теми «Ідеї В.О. Сухомлинського і практика гуманізації сучасної школи» та надала методичні рекомендації, щодо проведення Державної Підсумкової Атестації  у 4-х класах. Учасники семінару із задоволенням брали участь у всіх видах роботи.

                  Керівник районного методичного об' єднання вчителів 4-х класів Мартинюк Алла Анатоліївна підвела підсумки проведення семінару-практикуму, систематизувала почуту за день інформацію та подякувала усім за активну участь у підготовці програми семінару.

         Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері. У ході обговорення відкритих заходів вироблено відповідні рекомендації.« повернутися до списку новин