Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Колегія управління освіти райдержадміністрації та нарада з керівниками закладів освіти району

  27  грудня 2019 року відбулося засідання колегії управління освіти райдержадміністрації та нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району.

  На колегії, згідно порядку денного, було розглянуто ряд питань: про стан викладання української мови та читання в початкових класах закладів освіти району; стан превентивно-профілактичної роботи щодо попередження злочинності й правопорушень серед учнівської молоді району в 2019 році; про стан розгляду звернень громадян в управлінні освіти за 2019 рік. Затверджено план роботи відділу освіти райдержадміністрації на 2020 рік.

  По закінченню доповідей були ухвалені рішення з кожного питання. У ході колегії всі присутні обмінялися думками з приводу заслуханих питань.

  Під час наради висвітлені наступні питання: про результативність проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та підготовка до участі в ІІІ етапі;  про стан викладання природознавчих дисциплін, організацію медико-педагогічного контролю на заняттях з фізкультури в закладах дошкільної освіти, забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти та щодо освітніх програм у закладах дошкільної освіти.

  Члени колегії та присутні директори активно обговорювали питання стану пожежної безпеки в закладах освіти та дотримання заходів щодо попередження пожежонебезпечної ситуації.

  В.о. начальника управління освіти Тетяна Гарюк акцентувала увагу присутніх на  питаннях реєстрації учнів на пробне ЗНО та  організації форм здобуття загальної середньої освіти,  подякувала  керівникам освітніх закладів району та педагогічним колективам за хорошу роботу, побажала здоров'я, успіхів у Новому році та закликала педагогів району до  тісної співпраці.

                  

 « повернутися до списку новин