Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Навчальний тренінг з впровадження ПМК «Впевнений старт: середній дошкільний вік»

13.02.2020 в ЗДО №1 смт. Кельменці відбувся навчальний тренінг з впровадження ПМК «Впевнений старт: середній дошкільний вік». Відкрила засідання вихователів середніх груп методист РМК Андрущак Лідія Петрівна, яка привітала всіх учасників тренінгу, наголосила на необхідності наступності і тісної співпраці дошкілля і початкової школи, тобто уточнила, що програма «Впевнений старт» є фундаментом для НУШ. Лідія Петрівна представила вихователям тренера з впровадження ПМК «Впевнений старт: середній дошкільний вік» вихователя-методиста Павлюк Жанну Георгіївну.

Жанна Георгіївна розпочала свою роботу із вправи-самодіагностики «знайомство» з учасниками, які висловлювали свої побажання та очікування від семінару. З мультимедійної презентації вихователі ознайомились з метою, цілями, завданнями, структурою програми. Педагоги познайомились із змістом книги для вихователів, книги для батьків, альбомами з художньо-творчої діяльності. Новинками для педагогів були цікаві розвивальні картки для дітей та демонстраційні таблиці, яких не було в комплекті для старшого дошкільного віку. Замість фізпаузи Жанна Георгіївна провела з учасниками тренінгу гру «Велике дерево».

Тренер продовжила роботу з ознайомлення зі способами і особливостями замовлення програми та навчально-методичних комплектів «Впевнений старт: середній дошкільний вік». На завершення тренінгу педагоги на сердечках доброти написали свої враження від навчання та побажання один одному.

                « повернутися до списку новин