Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Музика в житті дитини – це прекрасно!

  23 жовтня 2019 року на базі Ленковецького НВК проведено методичне об’єднання музичних керівників з питання: «Впровадження інтерактивних технологій з дітьми дошкільного віку на заняттях з музичного виховання».

  Метою методичного об’єднання було підвищення професійної компетентності музичних керівників, активізації творчого пошуку та впровадження інноваційних технологій у сучасному закладі дошкільної освіти.

  Розпочав семінар   директор закладу  Серній С.А.: «Ранній прояв музичних здібностей  говорить про необхідність починати музичне виховання якомога раніше. Всі діти від природи музичні. Про це необхідно знати і пам’ятати  кожному дорослому. Від нього і тільки від нього залежить, якою стане надалі дитина, як вона зможе розпорядитися своїм природним даром. Музика дитинства-хороший вихователь і надійний друг на все життя…»

  Із вступним словом до учасників звернулась начальник відділу моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи управління освіти райдержадміністрації Андрущак Л.П., яка і ознайомила їх з планом роботи семінару.

  Візиткою закладу був виступ дошкільнят та педагогів про дитячий садок  та рідне село Ленківці.

  Практичний блок включав перегляд організованого заняття з дітьми старшого дошкільного віку «В океані музичних звуків» (муз. керівник Кицюк Я.В.). Протягом заняття вихованці закріплювали свої вокальні здібності, навчалися визначали ритмічні акценти в музиці, самостійно прискорювати та уповільнювати рух відповідно до музичного темпу, виконували музично-ритмічні рухи, удосконалювали навички танцювальних рухів, закріплювали  знання про  різні види музичних інструментів.

  Гарний настрій запрошеним подарували дошкільнята та святі «Живуть собі нотки», де разом з вихователями та гостями  виконували караоке.

  Також на емоційно-піднесеній ноті музичним керівником проведено  майстер клас «У царстві музики».

  В заключній частині семінару взяла участь практичний психолог Музика Т.М., яка провела психологічний диліжанс «Музика творить дива», акцентуючи увагу педагогів на те, як  впливає музика на емоційно-душевний стан дитини.

  Учасники методичного об’єднання взяли активну участь в обговоренні семінару а також охоче поділилися власним досвідом щодо музично-естетичного розвитку дошкільнят.

  Завершився семінар заключним словом Л.Андрущак та виробленням рекомендацій  по впровадженню сучасних форм роботи під час проведення занять музично-художнього напряму.

  Всі учасники семінару ніби побували на святі музики.

                          « повернутися до списку новин