Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«О, спорт – ти сила!»

Хто з фізкультурою на «ти»,

 в житті досягне він мети,

 бо в спорті — міць та сила

 і для душі, й для тіла.

 Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у Подвір'ївській школі стало проводити напередодні дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень.

   Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій діти виконали Державний Гімн України, ознайомилися із планом проведення тижня  спорту  і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя. 

 Участь у його проведенні взяли учні 1-11 класів. План проведення, складений учителем фізичного виховання Козаком Олександром Васильовичем, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.

  Для школярів 2-4 класів були проведені естафети «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань для молодших школярів завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів.

  Між учнями середніх класів були проведені змагання з міні-футболу.

  А учні старших класів змагалися на звання найкращої команди баскетболістів. 

  Веселими і задоволеними залишилися всі учні й вчителі. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

                « повернутися до списку новин