Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тиждень початкових класів в Дністрівському НВК

  Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток критичного мислення, пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове.

  Одним з  дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.

  Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкових класів в Дністрівському НВК з 07 по 11 жовтня 2019 р. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

  Відкриття відбулося на шкільній лінійці, де всіх присутніх ознайомили з планом проведення тижня початкових класів. План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1- 4класів. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.

Кожен день мав певне спрямування:

  День відкриття

  День літературного читання

  День математики

  День української мови

  День здоров’я і спорту

  Перший день розпочався урочистим відкриттям тижня під девізом: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий!». Дітей ознайомили з планом роботи на тиждень. Далі день продовжився конкурсом малюнків та поробок на тему: «Краса навколо!» . І завершився перший день тижня святковим флеш-мобом «Діти єднають Україну».

  Другий день тижня був присвячений Літературному читанню. У продовж дня діти виконували різні цікаві завдання: доповнювали прислів’я, вправлялись в літературній математиці, розгадували ребуси. Класний керівник 4 класу Крушенівська М.М. провела відкритий урок з літературного читання на тему: «Якщо уважно подивишся навколо. М. Вороний «Краса! На світі цім Краса!» В Сухомлинський «Краса, натхнення, радість і таємниця.» Поділ тексту на частини, складання плану.» Завершився день вікториною : «З якої казки».

  Третій день – день математики. Як показує досвід, засвоєння математики супроводжується значним розумовим напруженням учнів. Для запобігання їхньої перевтоми існує чимало різноманітних методів і прийомів. У молодшому шкільному віці елементи гри підвищують працездатність, сприяють фізичному розвитку дітей, формують в них конкретні уявлення про явища навколишнього світу, полегшують оволодіння абстрактними поняттями. День розпочався з  усного рахунку із задоволенням, розгадування та складання математичних ребусів. Класний керівник 2 класу Чебан Т.В провела відкритий урок з математики на тему : «Набуваємо досвіду». І завершився день виконанням завдань від Геометрика.

  Наступний день – був присвячений українській мові , в рамках якого на уроках української мови формували навички каліграфічного письма, самоконтролю, розвивали вміння спостерігати, аналізувати, порівнювати. Далі класний керівник 3 класу Крецу М.В. провела відкритий урок української мови : «Антоніми. Спостереження за роллю антонімів у тексті». Надовго запам’ятається дітворі конкурс скоромовок, в якому діти показали свій артистизм, талант. Також діти брали активну участь у грі «Розгубились букви».

  П'ятий день. Останній день тижня був присвячений здоров'ю та спорту. В кожному класі розучувались на уроках фізкультхвилинки з рухами, що вразило учнів своєю різноманітністю та цікавістю. Класним керівником 1 класу був проведений відкритий урок з я досліджую світ на тему: «Язик – орган смаку.» Також у цей день були проведені змагання «Веселі старти» .

  Урочисте закриття тижня початкових класів відбулося на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджено переможців, роботи учнів представлені на виставці. Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму. Тому на завершення тижня початкових класів учні 1-4 класів разом з класними керівниками та директором Цекало З.І. посадили біля школи деревце, а саме сосну, яка є символом життєвої сили і сильного характеру, вірності й стійкості. Віримо в краще та мирне майбутнє нашої держави, в якій підростатимуть щасливі діти.

                  « повернутися до списку новин