Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Родинне свято спортивно-оздоровчого напрямку «Тато, мама, я – спортивна сім’я!» у Кельменецькому ліцеї-опорному закладі

До Всесвітнього Дня здоров’я в Кельменецькому ліцеї-опорному закладі вчителем Тетяною Веніамінівною Буряк було проведено родинне свято спортивно-оздоровчого напрямку «Тато, мама, я – спортивна сім’я!»

   У даному заході приймали участь юні ліцеїсти та їхні батьки. Свято мало змагальний характер, адже змагалися дві команди сімей 3-В та 3-Г класів.

   У цікавих та веселих спортивних конкурсах учасники проявили свої фізичні якості: силу, швидкість, спритність, витривалість тощо. Їх активно підтримували вболівальники – це учні, класоводи, вчителі, старшокласники, батьківський комітет та інші гості, які завітали на свято.

   Оцінювало  конкурси компетентне журі у складі: заступників директора ліцею М.М. Власової, Р.В. Герман; майстра спорту України – В.А. Вітренюка, президента ліцею – В. Сокульського, короля спорту ліцею – С. Янковського.

Команди сімей були досить активними у змаганнях. Вони всіляко підтримували одне одного, намагалися правильно та старанно виконувати всі завдання спортивних конкурсів. І за це в кінці свята були нагороджені  грамотами та солодкими призами (від батьківських комітетів). 

   Учні третьокласники привітали своїх учасників гарними побажаннями, віршами та запальними танцями. Також учасників змагань  вітали танцювальні колективи «Перлина» та «Каприз».

   Т.В. Буряк запровадила цей спортивний захід з метою зміцнення родинних стосунків,  пропаганди занять фізичною  культурою та спортом серед учнів та їхніх сімей, ведення активного відпочинку, розвитку  фізично-рухових якостей дітей та дорослих; покращення  їхнього здоров’я, профілактики захворювань.« повернутися до списку новин