Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Визначення переможців пізнавально-творчого конкурсу «Розвиток рідного краю очима молоді»

  Фахівці  Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості спільно з управлінням освіти райдержадміністрації  ініціювали проведення пізнавально-творчого конкурсу «Розвиток рідного краю очима молоді». Підбиття підсумків та нагородження переможців відбулося 25 жовтня на базі Кельменецького районного дитячо-юнацького центру, педагоги та вихованці якого підготували цікаву розважальну програму.

  За умовами конкурсу учасники написали есе, в яких розкрили своє бачення розвитку селища, села, і загалом краю, зосередивши увагу на перспективних галузях, що варто, на їхню думку, розвивати.

  Журі, яке оцінювало роботи  очолила Директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

  Відвідала захід та висловила слова підтримки учасникам начальник управління освіти райдержадміністрації Любов Мартинюк.

  За підсумками конкурсу третє місце посіла Олеся Мойсова, друге – виборов Назарій Рибчинський, а перемогу здобула Софія Корчинська. Поза конкурсом цікаву роботу презентував Іван Фейзер, учень Ленковецького НВК, який поділився своєю бізнес-ідеєю. Хлопець мріє стати перукарем і відкрити барбершоп.

  Метою такого заходу є надання школярам інформації про світ професій, популяризація професій актуальних на ринку праці регіону, навчання старшокласників базовим навичкам фінансової грамотності та основам менеджменту, сприяння підвищенню підприємницької ініціативи учнівської молоді.

                        

 « повернутися до списку новин