Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Навчання та ділова гра – тренінг в Росошанівському НВК

І зараз виправдовується стара істина: «Творчий учитель — творчий колектив». А з чого починається творчий колектив учителів — творців завтрашнього майбутнього України? Перш за все, зі cпівпраці: вільної, творчої, актуальної, цікавої, спільної!

В період з 03.02.20 – 14.02.20 н.р. в Росошанівському НВК пройшло навчання  педагогічних працівників по забезпеченню якості освіти у закладі, що надає освітні послуги та запровадження системи внутрішнього оцінювання. Щоб здійснити таке оцінювання, директор Кульчевич Т.М. застосувала модель, зокрема й одну із визначених «Абеткою для директора», модифікувавши її за потреби відповідно до особливостей нашого закладу. Як зазначила Таїсія Михайлівна, здійснювати оцінювання треба впродовж всього навчального року. Воно є ефективним, потребує менше ресурсів і забезпечує сталий розвиток закладу освіти.

Метою науково - методичної роботи вчителів Росошанівського НВК є підтримка ділового тонусу вчителя, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку, ініціативи й творчості. При цьому важливо зацікавити педагогів, залучаючи до проведення того чи іншого заходу.

Тож у нашому закладі практикують нестандартні форми роботи, які захоплюють учителів, сприяють розвитку різного роду компетентностей, індивідуального стилю, креативності, творчих здібностей.

 Одним із видів нестандартної роботи є проведення методичного заходу у формі ділової гри з елементами тренінгу на тему «Жив, був педагог», який провела заступник директора з НВР Ніколаєнко Л.В. Метою проведення заходу є:

  • поглиблення знань, запровадження інноваційних методів у практику методичної роботи;
  • формування конкурентоспроможного вчителя навчального закладу;
  • створення відкритого інформаційного простору в освітній системі школи.

Практичним психологом Рудою М.С, проведено анкетування серед педагогів з метою оцінки якості освітніх і управлінських процесів. Відповідно до результатів анкетування було розроблено рекомендації щодо вдосконалення діяльності закладу.

Також Марією Сергіївною проведено тренінг на тему «Професійне та емоційне вигорання педагога». На якому педагогічних працівників ознайомлено з особливостями професійного та емоційного вигорання. В ході тренінгових вправ, учасники розвивали вміння та навички подолання негативних наслідків стресових ситуацій.

Саме така форма роботи, розвиває пізнавальну активність педагогів, стимулює самоосвіту, розвиток творчої ініціативи, забезпечує формування в колективі атмосфери плідного співробітництва.

                « повернутися до списку новин