Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Шевченківський тиждень в Нелиповецькому НВК

Щовесни, коли тануть сніги, 

І на рясті просяє веселка, 

Повні сили й живої снаги, 

Ми вшануємо пам'ять Шевченка!

За доброю традицією на початку березня вся Україна святкує День народження українського поета, генія філософської думки Т. Г. Шевченка. Наш навчальний заклад не став винятком.

Шевченківський тиждень 02 березня було відкрито книжково - ілюстративною виставкою «Голос Кобзаря» (бібліотекар Требик А.І.)

В цей день 10-тикласники та учні 3 класу взяли участь у проведенні святкової лінійки, яка пройшла у формі антрепризи «У серці зоріє святе ім’я Генія», яку підготували  Гордич А.І. (вч. української мови та літератури) разом з Колесник М.І. (класовод 3 кл.)

03 березня відбувся меседж - інтерактив «Тарас Шевченко для мене - …», який організували для початкової школи Головатюк А. Л. (вч. української мови та літератури)  разом з учнями 8 класу.

04 березня Рижа О.І. (вч. української мови та літератури) зібрала у книжковій вітальні найкращих читців - декламаторів на конкурс «Живи у віках, Шевченкова доле»,  де натхненно звучали вірші Т. Г. Шевченка.

06 березня учням 5-11 класів був запропонований відеореліз про життя і творчість Кобзаря (вч.- філологи).

Протягом тижня в класних колективах 1-11 кл. пройшли виховні години до Дня народження великого Кобзаря (класоводи, кл. керівники).

Вдячні нащадки вшановують пам'ять великого сина України.

Кобзарське слово – ніби пісня,

Свою дарує мудрість нам.

Живуть його  джерела чисті

Назло катам і ворогам.

    « повернутися до списку новин