Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відзначення Міжнародного дня миру у Бабинській ЗОШ

  Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

  До відзначення цього свята щороку долучаються учні школи I-III ст. с.Бабин.

  20 вересня по  класах були  проведені бесіди та години спілкування на теми: «Мова Миру починається з мене», «Мир на планеті – щастя всім дітям». Під час перерв педагогом організатором та лідерами  учнівського самоврядування серед учнів молодшої ланки   був проведений  конкурс малюнків на асфальті «І дорослі, і малі хочуть миру на Землі!», а учні 5 класу писали твір на тему «Мир на землі – обов'язкова умова розвитку людства». Переможців конкурсів було відзначено дирекцією навчального закладу.

  Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

                   « повернутися до списку новин