Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Успіхи юних бабинських програмістів на Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League 2019

6-7 квітня в м. Києві  у стінах Українського дому пройшов Фестиваль робототехніки та STEM-освіти ROBOfirst, у рамках якого відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату FIRST LEGO League сезону “ВПЕРЕД НА ОРБІТУ!” — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 9 до 16 років зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

51 команда, понад 500 конкурсантів два дні за допомогою робототехніки розв'язували проблеми польоту до зірок в рамках глобального міжнародного проекту "ВПЕРЕД НА ОРБІТУ". 

 Уже другий рік Чернівецька область  бере участь у міжнародній програмі  з робототехніки  FIRST LEGO League і представляє її команда «United Kingdom» Бабинської СЗШ  Кельменецького району під керівництвом тренерів-наставників Марини Кульчак та Іванни Малай.

Чи можливо поєднати дружнє змагання та взаємну підтримку, цінувати ідеї кожного, поважати один одного, приймати відмінності, освоїти нові навички, покращити світ? У Програмі FIRST LEGO League - можливо все! 

В категорії Основні цінності номінація "Командна робота"  команда «United Kingdom» отримала першу нагороду і такий бажаний кубок.

Завдання команди у проекті сезону «ВПЕРЕД НА ОРБІТУ» було пов’язане з фізичними та соціальними  проблемами, з якими зіштовхнулось людство протягом довготривалого освоєнням космосу в межах нашої Сонячної системи. 

Вивчаючи тему сезону команда обрала для детального дослідження «Фізичні і соціальні проблеми космонавтів», дітям треба було познайомитися не тільки з окремими темами фізики, математики, астрономії, але й фізіології, медицини, психології.

А ще діти конструювали, програмували і випробовували робота, який допоможе впоратись із поставленим завданням. Гуртківці не тільки справилися із завданням, але й проявили додаткові уміння – наш робот єдиний серед представлених був «музично обдарованим».

На фестивалі учасники команд також мали нагоду поспілкуватися зі своїми однодумцями з інших міст та регіонів України, взяти участь у запальних флешмобах, вікторинах та конкурсах.

Ми пишаємось юними програмістами і гордо можемо сказати, що вони гідно представили Чернівецьку область та свою школу –   посіли І місце в категорії Основні цінності номінація "Командна робота".  Дякуємо тренерам, ви зробили все можливе і не можливе, щоб привести команду до перемоги.

"Ура!" - цим Вчителям! 

"Ура!" - цим дітям! 

Вітаємо  «United Kingdom»  та бажаємо нових успіхів!!!« повернутися до списку новин