Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Проведення відкритих заходів у ДНЗ №2 смт. Кельменці

  Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до вдосконалення власної професійної майсерності, є проведення ними відкритих заходів. 

  Відповідно до річного плану ДНЗ №2 смт. Кельменці, з 28.11. по 06.12.2019 н.р. розпочалися   колективні перегляди занять до педради: «Стан роботи ДНЗ у вихованні мовленнєвої компетентності дошкільників». 28 листопада вихователі відвідали  інтегроване заняття з розвитку зв'язного мовлення та малювання в другій молодшій групі, вихователь Андрущак А.В.,  на тему “Мандрівка казками”. 29 листопада колективний перегляд заняття  художньої літератури та розвитку зв'язного мовлення  із елементами кінезотерапії та кругів Лулія,  в середній «Б» групі, вихователь Осович Н.О., тема “Моя улюблена казочка». Також на черзі ще декілька тематичних переглядів інтегрованих занять із нетрадиційними підходами, формами та методами.

  Адже, під час проведення колективних переглядів вихователі демонструють свою педагогічну майстерність і професіоналізм, завдяки чому значно підвищується якість занять та їх результативність.

  Кожен педагог дитячого садка відвідає відкриті заходи, де не тільки подивиться роботу своїх колег, а й візьме активну участь в обговоренні переглянутих заходів.

                  « повернутися до списку новин