Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Проведено перевірку готовності закладів освіти району до нового 2020/2021 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період

На старті новий 2020/2021 навчальний рік, незабаром 1 вересня. З метою перевірки готовності освітніх закладів району до роботи в новому навчальному році та осінньо-зимовому періоді з 19 по 21 серпня  2020 року відбувся об’їзд закладів освіти району працівниками відділу освіти, районного управління Держпродспоживслужби, Кельменецького РС УДСНС та санітарно-гігієнічних досліджень.

Комісію з перевірки готовності закладів очолював завідувач районним методичним кабінетом Олег Матковський.

Основна увага при огляді зверталась на організацію протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), на санітарно-технічний стан, виконання вимог нормативно-правових актів з безпеки життєдіяльності та охорони праці, підготовку систем опалення, водопостачання, протипожежного захисту, якість поточного ремонту, та на навчально-методичне забезпечення кабінетів.

За результатами огляду були вказані недоліки,  надані рекомендації та готуються акти готовності до роботи в новому навчальному  році.  

За спільних зусиль відділу освіти, педагогічних колективів, органів місцевого самоврядування, батьків, громадськості, спонсорів проведена робота по створенню комфортних умов для навчання та виховання дітей: навчальні кабінети відремонтовано, поповнено методичним обладнанням, технічними засобами навчання та дидактичним матеріалом, готові спортивні майданчики та системи опалення, створено належні умови для дошкільнят.

Отже, 1 вересня всі освітні заклади району готові гостинно відчинити двері перед вихованцями та школярами і розпочати новий навчальний рік.

               « повернутися до списку новин