Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулися змагання з допризовної підготовки

  09 жовтня 2019 року на стадіоні смт.Кельменці відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти району – військово-спортивне свято напередодні Дня захисника України.

  В змаганнях взяли участь учні десяти закладів освіти. На святі були присутні: головний спеціаліст управління освіти Євген Паламарчук, заступник військового комісара Кельменецького районного військового комісаріату підполковник Володимир Винокуров, представник Державної прикордонної служби України лейтенант Роман Коновчук,   голова Кельменецької районної організації товариства сприяння обороні України Вадим  Юр’єв, представник 128 гірсько-штурмової бригади солдат Петро Чебан.

  Учні змагались у бігу на 100м, підтягуванні на перекладині, метанні гранати Ф-1 на дальність, ривку гирі на 16 кг та стрільбі з пневматичної гвинтівки. Було організовано навчальне місце для ознайомлення з будовою ручного кулемета Калашникова, пістолета Макарова, відпрацьовували навики розбирання та збирання автомата Калашникова.

  На окремому навчальному місці учні спілкувались з представником 128 гірсько-штурмової бригади П. Чебаном.

                « повернутися до списку новин