Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Якщо ви володієте знаннями,

дайте іншим запалити

від нього свої світильники.

Томас Фуллер, історик

У цьому навчальному році 25 ювілейний Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2020» став важливою подією в житті освітян  нашого району, адже на II-у (обласному) турі було здобуто 4 призових місця: перше, друге та два третіх у номінаціях «Початкова освіта», «Історія», «Образотворче мистецтво» та «Хімія». Наші земляки боролися за право називатися кращими серед 49 найкращих педагогів Чернівецької області.

Так, Сосніна Ірина Володимирівна, вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Бабин, виборола перше місце у номінації «Початкова освіта» та представлятиме наш район та область на державному рівні.

Білобрицький Олег Борисович, учитель історії Кельменецького ліцею-опорного закладу, здобув друге місце в номінації «Історія».

Сторчак Тетяна Вікторівна, вчитель хімії середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Бабин здобула третє призове місце у номінації «Хімія».

Галатович Світлана Валеріївна, вчитель образотворчого мистецтва, директор Бернівського навчально-виховного комплексу, здобула третє місце у номінації «Образотворче мистецтво».

Саме за допомогою конкурсу  «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».

Дякуємо за вашу фахову майстерність, відповідальне ставлення до виховання та навчання учнів, активну життєву позицію. Мирного Вам неба, міцного здоров’я, щастя, сили і наснаги у вашій благородній праці!

Вітаємо переможців обласного туру та зичимо Ірині Сосніній успіхів на державному рівні в конкурсі «Учитель року – 2020»!

                 « повернутися до списку новин