Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День пам'яті Героїв Небесної Сотні (Мошанецька ЗОШ)

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно - патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в Мошанецькій школі протягом 17.02 – 20.02.2020 р. проведено цикл заходів, присвячених Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

18 лютого учні 5-9 класів переглянули фільм «Небесна Сотня» із циклу фільмів «Зима, що нас змінила», під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані. У класах проведено години пам’яті на теми: «Герої Небесної Сотні», «Герої не вмирають», «За Україну, за її волю», «Їх подвиг пам’ятатимемо завжди», «Будемо гідні славі Героїв», «Небесна сотня – то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну», «Ангели майдану»,   «Майдан – символ національної гідності», «Небесна Сотня – Герої нашого часу».

У шкільній бібліотеці оформлено документальну фотовиставку «Слава Героям!». 20 лютого проведено лінійку - реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «Вічна пам'ять Героям!». Ведучі пригадали трагічні лютневі дні 2014 року, Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за краще майбутнє та допомогли усвідомити багатьом людям, що таке патріотизм, що за себе і свою державу потрібно боротися. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Нікого не залишили байдужими прослухані пісні «Небесна Сотня» у виконанні гурту «Вітер знає» та П. Дворського «Ангели Майдану».

Безсмертні душі вбитих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть у наших серцях. Вони – наші «Ангели сьогодення»,  що навіки зайняли свої пости на захисті українського народу. Небесна Сотня на варті. Вони поруч. Поруч з нами, бо «Герої не вмирають!».

                     « повернутися до списку новин