Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Фестиваль - конкурс патріотичної пісні "Твоя країна – Україна, а ти її громадянин!"

  3 та 4 грудня у Кельменецькому районному дитячо-юнацькому центрі проходив щорічний, традиційний районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Твоя країна – Україна, а ти її громадянин!" 20 юних вокалістів, 3 вокальних дуети, 1 вокальне тріо, 7 хореографічних та 3 театрально-хореографічних колективи продемонстрували свою виконавську майстерність у трьох номінаціях (вокал, хореографія, театралізація пісні) та трьох вікових категоріях (молодша, середня, старша).

  Виступи фестивалю-конкурсу присвячувалися  Революції Гідності,  пам"яті героїв "Небесної сотні", учасникам АТО та іншим історичним вікопомним подіям, що відбувалися в Україні.

  Учасники вразили  глядачів та журі яскравими виступами, цікавими задумами, різноманітними жанрами сценічного мистецтва. Це було дійство яке  пройшло  на "одному диханні", торкнулося душі кожного присутнього  та залишило хвилюючі, незабутні враження.

  Переможці фестивалю-конкурсу визначалися в кожній номінації та віковій категорії та були нагороджені грамотами управління освіти.

                 « повернутися до списку новин