Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Семінар вчителів трудового навчання

  23 жовтня 2019 року в Бабинській ЗОШ відбувся районний семінар вчителів трудового навчання, які проводять навчання з технічних видів праці. Учасників семінару привітали учні та дирекція школи, розповіли про свої досягнення та плани.

  Учні школи, переможці районного та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Гермак Андрій, Гідора Денис, Накай Станіслав розповіли про свої вироби та враження від участі в олімпіадах.

  Валерій Вікторович Костенюк, вчитель трудового навчання Бабинської ЗОШ, провів урок у 8 класі «Збирання виробу. Оздоблення виробу. Презентація готового виробу» та майстер-клас для колег «Геометрична та контурна різьба по дереву». На уроці вчитель звертав увагу на заходи безпеки під час виконання виробу, контролював та надавав допомогу учням в роботі. Більшість учнів захищали свій виріб перед своїми однокласниками, обґрунтовуючи свої дії та визначали вартість матеріалів, затрачену роботу та встановлювали вартість виробу. В ході майстер-класу кожен учасник виконував практичну роботу: на дерев’яній дошці робив рисунок і різцями виконував роботу. Валерій Вікторович звертав увагу на тонкощі обробітку деревини.

  Під час обговорення заходів семінару методистом РМК Д.Гулійчуком та директором В.Толошняк було організовано вивчення Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 21.09.2019 №800.

                   « повернутися до списку новин