Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Свято для першокласників в Дністрівському НВК «Посвята в Барвінчата»

Пройдуть всі біди і печалі.

Цвіте барвінок у лісах.

Здається квітами надії

сміється небо у серцях.

  20 листопада яскравою сторінкою шкільного життя для учнів 1-го класу Дністрівського НВК стало свято «Посвята в Барвінчата», яке відбувається у школі традиційно, з року в рік.

  Цього року шкільна родина поповнилася на 6 маленьких хлопчиків та дівчаток. Це - веселі, кмітливі, завзяті, енергійні малюки, сповнені надій та сподівань. Вони стали повноправними членами шкільної родини «Барвінкова країна», адже це чудова країна дружби, радості, добра. У ній діти вміють добре навчатися, гратися, дружити, співати і танцювати.
  Барвінок — блакитна квітка, яка росте в різних куточках України, маленька і непримітна, але завжди свіжа і зелена, навіть під снігом, тому і стала символом вічного життя, міцного кохання та дружби.
  Саме завдяки цьому заходу — посвяті в барвінчата — ми доносимо до дітей, що таке дружба та взаємодопомога, любов та повага до батьків, рідної мови, своєї Батьківщини. Потрібно бути вірними у дружбі, захищати слабких, бережливо ставитись до рідної природи. Поважати національні традиції України. Саме такі обіцянки давали першокласники на святі. Учням першого класу Барвіночка та Ромашка вручили емблеми-символи «Країни Барвінкової», а діти в свою чергу пообіцяли, що будуть мандрувати добрими стежинами, зростати мужніми, розумними, щоб школа та батьки ними лише пишалися.

  Нехай цей день стане початком добрих справ, поваги та гідної зміни підростаючого покоління на благо процвітання нашої школи, села, нашої держави.

                « повернутися до списку новин