Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День пам’яті Героям Небесної Сотні

У нашій пам’яті Ви назавжди лишились,

Історія одна, і Ви – її частина.

Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились,

І молимось: за Вами – ненька Україна!

 

 20 лютого у Вовчинецькому  НВК був відзначений День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 Відбулась урочиста лінійка, присвячена вшануванню героїв Небесної Сотні «Зима, що змінила нас», учасниками якої були учні 2-9 класів, учителі, гості. Учні провели короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадали героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв 

 На загальношкільний виховний захід з національно – патріотичного виховання  «Вогонь  пам???яті» були запрошені воїни АТО, які несли службу в зоні АТО. Вони розповіли про свою службу, хвилиною мовчання згадали загиблих героїв.

 Учням був показаний слайд–фільм «Небесна Сотня» та документальний фільм «Зима, що нас змінила», присвячений історичним подіям в Україні  під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014р).

У школі була проведена акція «Ангели памяті».

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли, як зорі.

Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов   від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!« повернутися до списку новин