Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Сайт «Дистанційне навчання» Вороновицького НВК

Сьогодні наша країна, як і багато інших країн світу знаходиться в умовах карантину у зв’язку із поширенням епідемії коронавірусу СОVID-19. Проте закрита на карантин школа ще не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів.

Педагоги Вороновицького НВК швидко відреагували та організували з учнями дистанційне навчання завдяки використанню багатьох технічних та інформаційних засобів: роботи сайту закладу, електронної пошти, соціальних мереж, освітніх онлайн платформ.

Корчинська Лілія Віталіївна – вчитель математики Вороновицького НВК, одна з найперших відгукнулася на фактично новий виклик для системи шкільної освіти. Свій творчий задум вона реалізувала через створення сайту «Дистанційне навчання». На своєму сайті вчитель на щодень, відповідно до календарного планування, подає завдання для кожного класу та висвітлює відео уроки для свідомого розуміння нового матеріалу.

Такий вид навчання швидко активізував учнів та отримав схвалення від батьків. Адже, таким чином, вчитель говорить зі школярами їхньою мовою, підвищує рівень довіри учнів  до себе як справжнього педагога-лідера, котрий іде в ногу з часом, творить, цінує і поважає приватний простір підлітків.

Перейти на сайт «Дистанційне навчання» Корчинської Лілії Віталіївни      « повернутися до списку новин