Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбувся семінар вчителів предметів художньо-естетичного циклу

  20 листопада 2019 року на базі Мошанецької ЗОШ відбувся семінар вчителів предметів художньо-естетичного циклу «Формування мистецької компетентності, розкриття і розвиток природних здібностей сучасного учня на уроках предметів художньо-естетичного циклу».

  Методист РМК Євгенія Яцишена познайомила з планом роботи семінару, побажала плідної праці та задоволення від побаченого та почутого.

  Директор  освітнього закладу Віра Коржук провела екскурсію по школі, розповіла про досягнення, напрацювання вчителів та учнів.

  Вчитель музичного мистецтва даного навчального закладу Ірина Шпірюк запросила учасників семінару до своєї творчої лабораторії,  де провела майстер-клас «Шляхи формування загальнокультурної грамотності на уроках художньо-естетичного курсу та в позаурочний час», звернула особливу увагу на уроки музичного мистецтва.

  Вчитель також презентувала форми роботи, які сприяють  кращому засвоєнню програмового матеріалу з музичного мистецтва в початкових класах, познайомила з розспіванками, які супроводжувалися грою народних інструментів.

  Євгенія Вікторівна зупинилася на ролі предметів художньо-естетичного циклу в розвитку духовно-пізнавального  потенціалу підростаючого покоління. Вона зазначила, що мистецтво з його унікальними можливостями цілісного впливу на особистість виступає не тільки джерелом естетичного виховання, а  й універсальним засобом творчого розвитку дитини.

  Вчителі предметів художньо-естетичного циклу району відвідали мистецьку святиню нашого краю – Чернівецький обласний меморіальний музей Володимира Івасюка, буковинського витязя, генія музики.

  Методична панорама запросила всіх присутніх до обговорення проведених заходів. Учасники семінару висловили свої враження від побаченого та почутого і  переконалися, що всебічний, повноцінний і грамотний розвиток суспільства можливий лише за умови присутності в його процесах культурно-мистецького аспекту.

  По завершенні семінару було обговорено та прийнято рекомендації.

                        « повернутися до списку новин