Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тиждень англійської мови у Росошанівському НВК

  Тиждень англійської мови у Росошанівському НВК проходив з 7 по 11 жовтня за планом, який було обговорено та погоджено на засіданні шкільного методичного   об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу.

  Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу. Для підвищення  інтересу  до  вивчення англійської  мови -  однієї  урочної  роботи  не  досить,  тому  тут   значну  роль  відіграють  різні позакласні  та  позаурочні  форми  роботи.  Однією  з  таких  форм  позакласної  роботи  є проведення  предметних  тижнів.

  Тиждень розпочався із робочої лінійки, на якій вчитель англійської мови Коломейко Г.В. ознайомила учнів  із планом проведення та завданнями , розповіла про роль англійської мови у сучасному житті. Під час тижня  було проведено конкурс стінгазет під назвою « Що ми вивчаємо на уроках англійської мови». У початковій школі  конкурс малюнків -  «Моя улюблена літера»  на якому учні  із задоволенням брали участь. Також відбувся конкурс читців англійської  поезії (5-9 класи). Були цікавими урок-гра КВК у 5 класі і урок засвоєння нових знань «Мистецтво,його жанри»  у 9 класі. Наприкінці тижня був проведений позакласний захід «English tradition», а також закриття тижня англійської мови і нагородження переможців.

                   « повернутися до списку новин