Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Кельменецькому ліцеї – опорному закладі

   Згідно з указом президента від 11 лютого 2015 року, в Україні щорічно 20 лютого відзначають День Героїв Небесної сотні, загиблих під час розстрілів на Майдані в ході  Революції Гідності.

В Кельменецькому ліцеї-опорному закладі разом з працівниками Кельменецької центральної  районної бібліотеки було проведено захід, присвячений цій трагічній сторінці нашої історії.

    Для учнів 5-6 класів була проведена виховна години Свіча пам"яті до річниці вшанування Небесної сотні. Відбулася презентація книги Н.Боярчук-Брянської "Янголи букового краю" для учнів 9-11 класів та книжкова виставка "Час плине, а пам"ять залишається..."

   Учні 7-8 класів ліцею долучилися до проведення Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам"яті". Акція присвячена пам"яті розстрілам Героїв Небесної Сотні, які розпочалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у м.Києві. Даний захід передбачає попереднє виготовлення учнями паперових ангелів як символу розстріляних мирних людей і нашої пам"яті про їхній подвиг.

 Для учнів 9-11 класів проведена година-реквієм "Небесна Сотня воїнів Майдану", за участю учнів 9-А та 9-Б класів спільно з працівниками Кельменецької районної центральної бібліотеки. Ангеліна Дудка виконала музичну композицію гурту "Океан Ельзи" "Не твоя війна".А також відбувся бібліографічний огляд літератури від працівників Кельменецької районної бібліотеки "Україна незборима: герої буремного часу". Танцювальну композицію "На війні" виконав колектив "Перлина". « повернутися до списку новин